sesja ślubna

Każda młoda para marzy o wyjątkowej pamiątce z dnia ślubu. Dlatego szukają ciekawych miejsc na to, by zorganizować sesję. Które miejsca warto brać pod uwagę, gdy w grę wchodzi sesja ślubna we Wrocławiu i okolicy? Poniżej kilka propozycji!

Biblioteka Uniwersytetu Wrocławskiego

Na pewno godna uwagi jest Biblioteka Główna Uniwersytetu Wrocławskiego, która mieści się na terenie dzielnicy Śródmieście. To wyjątkowy obiekt, z surowymi i jednolitymi powierzchniami z drewnianymi wstawkami, które mogą okazać się ciekawym tłem. Przed samym wejście głównym znajduje się ławka Uiliuili, która swoją drogą jest bardzo chętnie wykorzystywana podczas sesji zdjęciowych.

Zachwyca niecodziennym kształtem, więc nie zabraknie szans na naprawdę ciekawe ujęcia. Do tego w sąsiedztwie obiektu znajdują się biurowiec Green Day, Dolnośląski Urząd Wojewódzki, czy gmach Szczytnicka 35, które również zapewnią kilka świetnych ujęć.

Bulwar Xawerego Dunikowskiego

Bulwar Xawerego Dunikowskiego to szeroka promenada w pobliżu Hali Targowej we Wrocławiu. Promenada jest chętnie odwiedzana przez lokalnych mieszkańców, jak i przez turystów, ale to również dobre miejsce na sesję ślubną. Z samego bulwaru rozciera się piękna panorama Ostrowa Tumskiego, co na pewno zapewni idealne tło do kilku kadrów. Do tego wysoka trawa między ławkami, to warto wykorzystać.

Karpacz

Karpacz to karkonoskie miasto, które jest położone u podnóża Śnieżki. Ma niezwykłą historię, ale również zapewnia dostęp do przepięknych widoków. Jeśli zatem marzy nam się sesja ślubna w górach, to zdecydowanie warto brać pod uwagę to miejsce.

Kolorowe Jeziorka

Bardzo ciekawym miejscem są również Kolorowe jeziorka, czyli najprościej mówiąc cztery stawy u podnóża Wielkiej Kopy, które zlokalizowane są w Rudawach Janowickich. Powstały w miejscu wyrobisk podczas działalności dawnych niemieckich kopalni. Zachwycają nietuzinkową kolorystyką, która wynika ze składu chemicznego podłoża, na którym są zlokalizowane. Poza tym sama okolica też jest ciekawa, więc to idealna sceneria na sesję ślubną.

Te i inne miejsca na sesję ślubną w sercu Dolnego Śląska powinien zaproponować doświadczony fotograf ślubny Wrocław.