Macie w planach sesję ślubną na Śląsku? Nie wiecie, gdzie ją zorganizować? Mamy dla Was kilka ciekawych propozycji, więc koniecznie się z nimi zapoznajcie!

Góra Zborów

Naszą pierwszą propozycją jest Góra Zborów, czyli miejsce, które znajduje się na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej. To idealny wybór dla par, które kochają przyrodę i chciałyby uwiecznić malownicze widoki na swojej sesji ślubnej. Na Górze Zborów ich nie zabraknie, choć w sezonie trzeba liczyć się ze sporą liczbą turystów, czy innych par młodych.

Skansen w Chorzowie

Marzy Wam się sesja na tle klimatycznych chatek, czy pięknej przestrzeni? W takim razie Skansen w Chorzowie może okazać się strzałem w dziesiątkę. Do dyspozycji pozostaje rozległa przestrzeń, która została zagospodarowana w taki sposób, że tworzy wyjątkowy klimat. Warto go nie tylko poczuć, ale również wykorzystać do sesji ślubnej.

Park Gródek w Jaworznie

Park Gródek w Jaworznie również może okazać się strzałem w dziesiątkę, choć trzeba liczyć się z tym, że w sezonie może tu być dość tłoczno. To cudowne miejsce, które zachwyca różnorodnością roślin, drzew, a nawet wyjątkowym kolorem wody, czy skalnym tłem. Jest tutaj wyjątkowo pięknie o wschodzie słońca, więc jeśli komuś marzy się właśnie taka sesja ślubna, to Park Gródek będzie odpowiedni.

Pałac w Krowiarkach

Ciekawym miejscem na sesję ślubną na Śląsku może okazać się również Pałac w Krowiarkach. Jest to miejsce znane przez wielu fotografów ślubnych, choć widać, że jego popularność w ostatnich latach spadła. Z jednej strony to oczywiście powód do zadowolenia, ponieważ panuje tutaj spokój i nie ma tak wielu par, więc w spokoju można skupić się na swojej sesji ślubnej. Zdecydowanie polecam to miejsce tym, którzy szukają tła z niebanalną architekturą, bo pod tym względem Pałac w Krowiarkach nie ma sobie równych.

Rynek w Bielsko-Białej

Jeśli w grę wchodzi miejska sesja ślubna na Śląsku, to godna uwagi może okazać się Bielsko-Biała, a dokładniej mówiąc jej rynek. To wyjątkowe miejsce, które zachwyca fajną architekturą, czy wyjątkowym klimatem, który warto uchwycić na swoich zdjęciach ślubnych.