Organizacja wesel z motywem przewodnim to już standard. Ostatnim hitem stały się wesela w stodole w stylu boho. Co warto wiedzieć o tym motywie przewodnim? Dlaczego to właśnie on cieszy się takim uznaniem? Tego dowiesz się z naszego tekstu, więc zajrzyj do niego koniecznie!

Wesele w stylu boho, czyli jakie?

Styl boho wywodzi się od artystycznej bohemy i można doszukiwać się inspiracji z kultury cygańskiej, czy hipisowskiej. Dla wesela w stylu boho charakterystyczny jest luz, lekkość oraz spontaniczność. Nie ma tutaj miejsca na przepych, sztuczność, czy napiętą atmosferę. Elementami charakterystyczny wesela w stylu boho są etniczne wzory, pióra, frędzle, falbanki, czy nawet koronki. Nie może zabraknąć również dekoracji, które zawierają w sobie tylko naturalne elementy.

Dużo tutaj zieleni oraz kwiatów, które zauważyć można również w strojach Państwa Młodych, szczególnie Panny Młodej. Najczęściej ma ona rozpuszczone włosy i kwiecisty wianek na włosach, a także bukiet z naturalnych kwiatów. Do wesela w stylu boho panuje luźna atmosfera i bliska naturze, więc nic dziwnego, że wiele osób przy organizacji tego typu wesel decyduje się na stodołę. Również dobrze można postawić także na ogród, czy wiejski dworek.

Wesele w stodole w stylu boho – dlaczego cieszy się takim powodzeniem?

Dlaczego to właśnie wesele w stodole w stylu boho cieszy się takim powodzeniem? Dlaczego to właśnie ten styl stał się hitem sezonu? Powodów znajdzie się całkiem sporo! Najważniejszy to taki, że można cieszyć się luźną atmosferą, wolną od przepychu, sztuczności, czy napiętej atmosfery. Co więcej, na wesela w stylu boho nacisk kładzie się na dobrą zabawę i lekkość, więc z pewnością to najlepszy sposób na udane wesele, zwłaszcza jeśli zaprosimy tylko takie osoby, które są nam bliskie.

Nie ma przecież sensu zapraszać kogoś, kogo nie znamy, ale wymaga tego od nas rodzina. W stylu boho można świętować dzień ślubu w gronie najbliższych, czyli osób, które dobrze nam życzą i cieszą się razem z nami, a nie z tymi, co przyszli oceniać i wytykać błędy.